2013. szeptember 20., péntek
YLUV - Never Touch The Ground (Gazzo Offical Remix)
Posted by
Admin
Posted on
péntek, szeptember 20, 2013
2013. szeptember 15., vasárnap
Bemutató
Posted by
Admin
Posted on
vasárnap, szeptember 15, 2013
"Salve salve gatinhas e salve salve rapaziada! ta piscando ta gravando!"
Szevasztok szevasztok. Nem fogom hosszura a dolgot. Elmondom mi folyik itt röviden.
Az van hogy mióta hozzájutottam kb életem első motorkerekpárjához 2007-ben, akkor még csak azt hitem hogy elmozgolódunk vele erre arra, rövid távokon, munkába járáshoz, meg a boltba :)
Egy aprilia sr50 ditech gyári verziótól kb nem is lehetne többet várni mivel 70 kmh a vége a masinának.
Aztán ugye a mégiscsak megváltoztak a dolgok ezt illetően mert nem volt olyan frankó a rövid távozás, mehetnéke támad egy valamire való motorosnak egy idő után és már nem elég a városban a csajoknak szabályoztatni hanem kell valami kihivás (bocsi de nem rendelkezem a laptopon valamiért hossz i és y betükkel, utóbbit csak ctrl+v kombinációval tudom megoldani. max ha egyéb platformról irok akkor megoldható).
Tehát telt múlt az idő és egyre többet mentem a kis géppel. (Akik motorosnak mondják magukat az ő nyelvükön: pöcsköszörű, mákdaráló és hasonló faszságok a becenevei ezeknek a járműveknek pedig abba nem gondolnak bele ha a száz éves háborús motorok nincsenek akkor kb a gixer és a nagy kedvenc hayabusa ami túrasport :P és a többiek sincsenek amikkel 300-nál felejthetetlent lehet szállni az útmenti terepakadályok segitségével)
Tehát térjünk vissza a valóságba. :) Használtam 2993 km-es kora óta a kis gépet. Most jelenleg 16.000-nél jár a dolog és hát az előzetes hiresztelések ellenére semmi bajom nincsen a DirectInjectionTechnologic fejlesztéssel mert egyszer nem állt meg alattam motorikus hiba miatt.
Tehát az a terv itt az oldalon hogy a motorozás hazai naplózását kicsit előrébb lenditsük vagy youtube-ilag vagy valamilyen módon hogy a téli időszakokban legyen mit olvasgatni, másrészt és elsősorban nem igazán vannak többségben akik videót is készitenének 20 perces átlaggal és ezt közzé is merik tenni.
A hatóság és hát itt is elsősorban azt kell mondjam a lakosság az aki megteszi vagy megtenné az slő lépéseket abban az irányban hogy az ember megérdemelje jól megérdemelt büntetését egy jól kivitelezett, látszólag nem, gyakorlatilag biztonságos előzésből amit a kamera rögzitett.
De ezekről később. Ez még csak a kezdet :P
Köszönjük a többiekkel akikkel részt veszünk motorozásokon hogy a lelköket szivüket és arcukat adják ehez a sokak számára talán semmitmondó, talán szókimondó, talán érdekes, talán nem :) oldalhoz és a tartalmához.
Első bejegyzés vége :)
Read More
Feliratkozás:
Bejegyzések
(
Atom
)