"Salve salve gatinhas e salve salve rapaziada! ta piscando ta gravando!"
Szevasztok szevasztok. Nem fogom hosszura a dolgot. Elmondom mi folyik itt röviden.
Az van hogy mióta hozzájutottam kb életem első motorkerekpárjához 2007-ben, akkor még csak azt hitem hogy elmozgolódunk vele erre arra, rövid távokon, munkába járáshoz, meg a boltba :)
Egy aprilia sr50 ditech gyári verziótól kb nem is lehetne többet várni mivel 70 kmh a vége a masinának.
Aztán ugye a mégiscsak megváltoztak a dolgok ezt illetően mert nem volt olyan frankó a rövid távozás, mehetnéke támad egy valamire való motorosnak egy idő után és már nem elég a városban a csajoknak szabályoztatni hanem kell valami kihivás (bocsi de nem rendelkezem a laptopon valamiért hossz i és y betükkel, utóbbit csak ctrl+v kombinációval tudom megoldani. max ha egyéb platformról irok akkor megoldható).
Tehát telt múlt az idő és egyre többet mentem a kis géppel. (Akik motorosnak mondják magukat az ő nyelvükön: pöcsköszörű, mákdaráló és hasonló faszságok a becenevei ezeknek a járműveknek pedig abba nem gondolnak bele ha a száz éves háborús motorok nincsenek akkor kb a gixer és a nagy kedvenc hayabusa ami túrasport :P és a többiek sincsenek amikkel 300-nál felejthetetlent lehet szállni az útmenti terepakadályok segitségével)
Tehát térjünk vissza a valóságba. :) Használtam 2993 km-es kora óta a kis gépet. Most jelenleg 16.000-nél jár a dolog és hát az előzetes hiresztelések ellenére semmi bajom nincsen a DirectInjectionTechnologic fejlesztéssel mert egyszer nem állt meg alattam motorikus hiba miatt.
Tehát az a terv itt az oldalon hogy a motorozás hazai naplózását kicsit előrébb lenditsük vagy youtube-ilag vagy valamilyen módon hogy a téli időszakokban legyen mit olvasgatni, másrészt és elsősorban nem igazán vannak többségben akik videót is készitenének 20 perces átlaggal és ezt közzé is merik tenni.
A hatóság és hát itt is elsősorban azt kell mondjam a lakosság az aki megteszi vagy megtenné az slő lépéseket abban az irányban hogy az ember megérdemelje jól megérdemelt büntetését egy jól kivitelezett, látszólag nem, gyakorlatilag biztonságos előzésből amit a kamera rögzitett.
De ezekről később. Ez még csak a kezdet :P
Köszönjük a többiekkel akikkel részt veszünk motorozásokon hogy a lelköket szivüket és arcukat adják ehez a sokak számára talán semmitmondó, talán szókimondó, talán érdekes, talán nem :) oldalhoz és a tartalmához.
Első bejegyzés vége :)