2015. február 23., hétfő

SR50

Aprilia SR50 DiTech, Morini blokkal és GP1 megnevezésű gyári fényezéssel. Nem túl veszedelmes jószág még injektorral sem, viszont annál megbízhatóbb. 2993 km-el vettem át és azóta 16 ezernél jár szegényke. Kapott hideget, meleget már, de még nincs leharcolva. A fényezése még mindig karc mentes a kezeim alatt. Az előző tulaj hagyott rajta pár emléket, de azt meghagytam retrovizuális szem stimulátornak hogy milyennek nem kellene kinéznie. Hozzányúlni nem akarok mert akkor már nem lenne eredeti a festés. A festés elég
érdekes. A műanyag burkolatra valami hártya szerű festék van "felkenve" ami matt látványú és tapintású, bár nekem inkább hasonlít egy fóliázott, matricázott "levonózott" jó minőségű vinylezésre.

IMG_8789