2015. február 28., szombat

Sub Bass Monster - Menj Tovább

Read More

2015. február 23., hétfő

SR50

Aprilia SR50 DiTech, Morini blokkal és GP1 megnevezésű gyári fényezéssel. Nem túl veszedelmes jószág még injektorral sem, viszont annál megbízhatóbb. 2993 km-el vettem át és azóta 16 ezernél jár szegényke. Kapott hideget, meleget már, de még nincs leharcolva. A fényezése még mindig karc mentes a kezeim alatt. Az előző tulaj hagyott rajta pár emléket, de azt meghagytam retrovizuális szem stimulátornak hogy milyennek nem kellene kinéznie. Hozzányúlni nem akarok mert akkor már nem lenne eredeti a festés. A festés elég
Read More

Jómagam

Üdvözlök minden oldalunkra látogatót! Azt a nem sokat :D
Eredetileg kettőnkre lett kitalálva az oldal anyaggal való ellátása de majd látjuk hogy alakulnak a dolgok mert az idő az nagyon kevés mindenre.
Elsősorban a fő motívum a youtube kiegészítőjeként vagy aloldalaként hoztam létre. Azért az mégsem egy olyan hely ahol olvasni akar az ember :)
Szóval nézzétek, olvassátok, vegyétek és egyétek mert ez az én testem. :)
Read More

Parachute Youth - Count To Ten



Read More